Webmaster Meetup

Webmaster.Kitchen projemiz adı altında bu projedeki arkadaşlarla birlikte yürüttüğümüz bir etkinlikti. Ekibimizdeki arkadaşlarla beraber etkinliklerin başından sonuna kadar bütün aşamalarında görev alarak en iyi şekilde, problemsiz bir şekilde etkinliğin gerçekleşmesini sağlayarak Organizatör rolü üstlendik. Biraz etkinlik hakkında detaylı bilgi vereyim.

Etkinliğin amacı:
Webmaster Meetup her ay web dünyasına, web teknolojilerine ilgi duyan profesyonellerin bir araya geldiği aylık buluşmalar serisi olarak gerçekleştirdik. Her buluşma özel bir konu ve gündeme sahip oldu. Konunun uzmanları tarafından anlatımlar yapılarak etkileşimli bir sohbet ortamında anlatımlar gerçekleştirildi.

Etkinlik nerede gerçekleşti?
Webmaster Meetup’ı Isparta’da bulunan bir kafede gerçekleştirdik.

Bu Meetup ‘ta organizatör olarak görev alarak:
Bir etkinlik organize ederken mekan ayarlama, reklam yapma, Eventbrite ile ticket işlemleri, MailChimp ile etkinlik hakkında bilgilendirmeler gönderme gibi alanlarda bilgi sahibi oldum.

Aynı zamanda katılımcı olarak yeni bilgiler edindim, sektörden tecrübeli insanları dinleme ve tanışma fırsatı yakaladım. Bunun yanında etkinliğe gelen insanlarla arkadaş olma fırsatı yakalayarak network ‘ümü genişlettim.