Testinium

Testinium, test otomasyonu konusunda planlama, raporlama ve yönetim arayüzü sunan bir ürün.

Bu projenin otomasyon tarafında (testinium.io) Angular, TypeScript, CSS, HTML, jQuery, JavaScript, Bootstrap ve Git gibi teknolojileri/kütüphaneleri kullanarak projenin geliştirilmesi ve hatalarının çözülmesinde katkıda bulundum.

Bu projenin web sitesini (testinium.com) Webpack, SCSS, ES6, EJS gibi teknolojiler kullanarak statik bir yapı geliştirilmesinde katkıda bulundum.

Loadium

Loadium, yük testi yapmanızı ve yaptığınız testlerin raporlanması/yönetimini sağlayan bir ürün.

Bu projenin otomasyon tarafında (loadium.io) Angular, TypeScript, CSS, HTML, jQuery, JavaScript, Bootstrap ve Git gibi teknolojileri/kütüphaneleri kullanarak projenin geliştirilmesi ve hatalarının çözülmesinde katkıda bulundum.

Bu projenin web sitesini (loadium.com) WordPress kullanarak tasarladım.

QA Dashboard

QA Dashboard, bir yazılım projesinin kalitesinin hereks tarafından okunabilir ve anlaşılabilir hale getirmek için farklı ortamlardan ve araçlardan kaliteyle ilgili ölçümleri toplayıp grafiklerle ve metriklerleri gösteren bir ürün.

Bu projede Angular, TypeScript, SCSS, HTML, JavaScript, NG Zorro, Echars ve Git gibi teknolojileri/kütüphaneleri kullanarak projenin geliştirilmesinde etkin rol oynadım.